Рубрики

#11. ЕВРО 2012. Сценарий

Наталия Семенченко - 31 марта, 2011 | 11:31 | Распечатать

#11. ЕВРО 2012. Сценарий

Сценарій

ЄВРО 2012

      Україна готується до ЄВРО 2012. Специфіка «кухні» футбольного турніру – у чому вона полягає? Хто головні організатори та відповідальники за якісний стан підготовки? Скільки вкладається коштів і що отримає Україна від проведення чемпіонату у майбутньому, дізнаємось сьогодні у програмі «Досвід», Я – Наталія Семенченко, вітаю вас!

СЮЖЕТ

Представлення гостей.

       Голова правління групи компаній DCH, президент ВАТ «ФК «Металіст» Олександр Ярославський; директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський;  народний депутат, екс-міністр у справах молоді та спорту Віктор Корж та перший заступник директора головного управління до підготовки Євро-2012 у Києві – Арсен Попель.

      Як загалом UEFA оцінює підготовку України сьогодні до турніру?

      Ви наголошували про перехід України до операційного етапу підготовки. Тобто можна сказати, що ми вже побудували всі інфраструктурні об’єкти і вчимося тепер ними керувати?

      Чи поліпшилось за останній рік фінансування об’єктів ЄВРО-2012? Адже багато з них раніше істотно недофінансовувались (і пан Ярославський може це підтвердити)? Навіть й зараз «висять» багатомільйонні борги?

      Стосовно вимог асоціації? Чи не здається вам що вони надто завищені, адже у тій самій Швейцарії та Іспанії далеко не всі таксисти та поліцейські володіють англійською мовою? Не всі об’єкти транспортної інфраструктури за своєю навігацією зрозумілі для туристів? Чому це вимагають від України?

      Розвиток інфраструктури по регіонах – які головні проблеми у відбудові об’єктів?

      Стадіони й аеропорти, автошляхи і транспорт – у якому стані зараз?

      Почнемо з аеропортів. Пане Олександре, ви побудували у харківському аеропорту перший в Україні приватний авіа термінал, повністю займаєтесь аеровокзальним комплексом, а держава піклується про аеродром. Ви є прикладом успішного приватно-державного партнерства, причому майже єдиного в Україні. Часто натикаєтесь на розбіжності і протиріччя?

      Чи спостерігається така співпраця державного та приватного капіталу у інших містах України?

      Автошляхи. Найболючіше. Про міжнародні автошляхи піклується центральна влада та держбюджет, а от місцеві автошляхи визивають найбільшу тривогу. Як місцева влада опікується станом доріг? Якщо можна по кожному місту.

      Як вирішуються питання з приводу організації житла та відпочинку вболівальників? Розмежування фан-зон, молодіжних таборів, т.і.?

      Питання волонтерства, знання іноземної мови?

      Які заходи плануються для забезпечення безпеки?

      Як буде враховано інтереси городян з напливом великої кількості людей?

      Як буде здійснюватися логістика дорожнього руху? Громадський транспорт? Паркінги?

      Яку участь у такій підготовці бере міністерство Інфраструктури?

      Питання єдиного квитка для вболівальників (система, при якій квиток на матч є одночасно й квитком на всі види транспорту). Це просто красивий проект, або вже зараз зроблено практичні кроки для його впровадження?

      Питання до Олександра Ярославського.

      Вам пропонували допомогти іншим містам? Чому в інших містах не знайшлося людини, яка б узяла на себе всю відповідальність за підготовку міста до турніру?

      Наскільки я знаю, ви єдина людина в Україні і в Польщі, офіційно призначена координатором підготовки приймаючого міста? Ви, мабуть єдиний в Україні, приклад успішного приватно-державного партнерства при реалізації інвестиційних проектів. Чи не засумуєте, коли закінчиться ЄВРО-2012? Чим будете займатися після цього?

      Що вдалося зробити за останні місяці у підготовці Києва до ЄВРО – 2012? Що заважає у роботі?

      Яка частка відповідальності за підготовку столиці лежить саме на місцевій адміністрації? Яка на центральній владі? Чи є взаємопорозуміння із центром?

      В ЗМІ час від часу з’являються повідомлення про те, що Україні не потрібне ЄВРО – 2012. Що гроші буде витрачено намарне, а частково розкрадене. Чому мають місце такі закиди і що ви можете відповісти на такі звинувачення, заспокоївши наших телеглядачів?

Бліц-питання. Чи може українська збірна виграти ЄВРО – 2012 і що для цього потрібно?

Сценарии программ

Похожие записи

Добавьте Ваш комментарий